PLAY Złotym Partnerem Safe Tech Forum!

PLAY Złotym Partnerem Safe Tech Forum!

21 dni pozostało do #SafeTechForum!

Dzisiaj przedstawiamy złotego Partnera, jakim jest PLAY, marka należąca do P$ Sp. z o.o.

P4 Sp. z o.o. należąca do francuskiej Grupy Iliad jest wiodącym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, z którego usług korzysta ponad 15 mln klientów.

Spółka świadczy usługi telefonii komórkowej, a także mobilnego oraz stacjonarnego dostępu do internetu klientom indywidualnym, oraz biznesowym w ofertach abonamentowych jak i na kartę pod marką PLAY.

Play w swoim portfolio ma usługę telewizyjną PLAY NOW, dzięki której klienci mogą oglądać kanały na żywo oraz treści VOD.

W ramach Grupy Play swoją działalność rozwijają marki Red Bull Mobile oraz Virgin Mobile Polska, a także dostarczająca kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, Data Center i ICT Grupa 3S.

Play świadczy usługi, dostępne dla ponad 99% populacji, poprzez swoją rozległą, nowoczesną oraz efektywną kosztowo sieć telekomunikacyjną, w tym sieć najnowszej generacji 5G.

Bardzo się cieszymy, że to właśnie PLAY jest Partnerem Safe Tech Forum 2021 i już nie możemy się doczekać zarówno Krajowych Mistrzostw Zakładowych Zespołów Ratownictwa jak i konferencji!